Skip to content

Miesiąc: Grudzień 2015

Nasza radość na co dzień

Każdy z nas na co dzień się uśmiecha, ponieważ powodem do takiej postawy może być coś zupełnie małego, dlatego też daleko nie trzeba szukać. Jeśli pragniemy, aby każdy nasz uśmiech był naprawdę piękny i stanowił naszą prawdziwą wizytówkę, to powinniśmy pamiętać o tym, że każdy z nas przynajmniej raz na pół roku powinien udać się do dentysty w celu sprawdzenia stanu zdrowia zębów. Stomatolog Warszawa Wola oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych, które ukierunkowane są na ludzi w różnym wieku i z różnymi problemami z uzębieniem. 

Comments closed

Podróż za jeden uśmiech

Nasz uśmiech może więcej niż myślimy. Okazuje się, ze w trudnych sytuacjach, kiedy kogoś o coś prosimy, np. o podwózkę, dzięki szczeremu uśmiechnięciu się do danej osoby możemy liczyć na przychylność i zrozumienie. Taka postawa szczerości i bezpośredniości jest bardzo przydatna w życiu i warto nabyć podstawowych umiejętności w zakresie dzielenia się swoją radością i sympatią. Niestety, jak to w życiu bywa, czasami jest i tak, że mamy problemy ze swoim uzębieniem, co nie pozwala nam na komfortowe samopoczucie w gronie znajomych opowiadających zabawne dowcipy.

Comments closed

Uśmiech znaczy najwięcej!

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele daje szczery uśmiech. Kiedy bezpośrednio uśmiechamy się do kogoś, automatycznie łamiemy bariery i sprawiamy, że ludzie staja się nam bliżsi. Warto zainwestować pieniądze w to, aby nasze zęby zawsze prezentowały się nienagannie i stanowiły naszą piękną wizytówkę. Ostatecznie to od nas zależy, jak spostrzegają nas ludzie, co o nas myślą i mówią. Dobrze więc, jeśli zaczniemy w pełni świadomie dbać o swój wygląd stawiając nie tylko na estetykę, ale także na zdrowie. 

Comments closed